Heading hidden

Witamy w SKPASŁĘK

Pasłęckie Centrum Korepetycji powstało w 2016 roku z myślą o mieszkańcach Pasłęka i okolic. Nasza siedziba znajduje się przy ulicy Dworcowej. Zajęcia prowadzone są w dwóch salach lekcyjnych, wyposażonych w niezbędne pomoce dydaktyczne.

Kim Jesteśmy?

Jesteśmy zespołem, który tworzą ludzie pełni entuzjazmu i zaangażowania. Ludzi, których łączy jeden wspólny cel: wspieranie innych w nauce i rozwoju.

Co Oferujemy?

Pomoc ze wszystkich przedmiotów i na każdym poziomie oraz miłą atmosferę ! W najlepszy sposób przygotujemy Cię do każdego egzaminu. Zmotywujemy Cię do dalszego działania, pomożemy obrać właściwy kierunek naukowy, budując przy tym pewność siebie, jakże niezbędną w osiągnięciu upragnionego sukcesu.
1  
1
2

Poznaj Naszą Kadrę!

skpaslek

   
 

20171224_221618

 

Joanna Hałuza - Sekretariat
 • Mam na imię Asia. W Szkole Korepetycji pracuję jako Sekretarka. Ukończyłam studia ekonomiczne. Dodatkowo w wakacje i ferie zimowe pracuję jako wychowawca na koloniach. Jak kiedyś usłyszałam "kobieta, która żadnej pracy się nie boi". Interesuje mnie praca z dziećmi, bardzo się cieszę, że powoli rozwijam się w tym kierunku. W wolnym czasie lubię czytać książki i szyć.
Jantar - 5 czerwca 2010 074      
Anna Turowska - język polski
 • Absolwentka polonistyki, zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz geografii, pracująca w zawodzie nauczyciela…ładnych parę lat 😉 Lubię kontakt z ludźmi i swoją pracę. Szukam i zwykle znajduję wspólny język zarówno z kilkulatkiem, jak i prawie dorosłym uczniem, co przynosi mi dużą satysfakcję i nieustający zapał do pracy w zawodzie. Prywatnie wychowuję syna, uwielbiam czytać książki i podróże.
WP_20160728_12_06_39_Pro
Teresa Antczak - matematyka
 • Jestem nauczycielką z wieloletnim doświadczeniem. Uczyłam matematyki w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum i technikum. Jestem egzaminatorem gimnazjalnym i maturalnym z matematyki.
Ania  
Anna Malinowska - zajęcia plastyczne
 • Mam na imię Ania i jestem absolwentką liceum pedagogicznego, a od tego roku studentką pedagogiki specjalnej-logopedii z terapią pedagogiczną. Prowadzę zajęcia plastyczno-techniczne w Szkole Korepetycji w Pasłęku. Od zawsze chciałam pracować z dziećmi. Możemy się od nich wiele nauczyć! Jedna z moich najlepszych cech? Zdecydowanie kreatywność! Tworzymy na zajęciach coś z niczego. Moi podopieczni świetnie się bawią i rozwijają swoje zdolności, nie tylko te manualne. Uczą się dobierać kolory, kształty i tekstury, tak by powstała spójna kompozycja. Jestem szczęśliwa, że mogę spełniać się jako "nauczyciel" i tym samym zdobywać doświadczenie.
fotka

Jacek Murawski 25 lat - Szachy 

II kategoria szachowa - PZSzach rank. 1800.
Kiedyś zawodnik turniejowy, obecnie pasjonat szachów.
Osiągnięcia:

 • Zwycięzca V międzynarodowego festiwalu szachowego w grupie młodych talentów 2008r.
 • I miejsce w drużynowych mistrzostwach województwa warmińsko-mazurskiego 2010r.
 • II miejsce w drużynowych mistrzostwach województwa warmińsko-mazurskiego 2011r.
 • III miejsce w indywidualnych mistrzostwach województwa warmińsko-mazurskiego 2009r.
 • Mistrz Elbląga juniorów w szachach błyskawicznych 2008r.
 • Mistrz Elbląga juniorów w szachach błyskawicznych 2009r.
  Wygrane w wielu lokalnych turniejach.
20170822_170126
Dominika Morawek - język angielski
 • Nazywam się Dominika. Jestem szczęśliwą mamą rocznej Laury. Z zawodu jestem nauczycielem języka angielskiego. Pracuję w Szkole Podstawowej nr 1 w Pasłęku. Przed narodzinami córeczki pracowałam jako lektor języka angielskiego w Prywatnym Przedszkolu "Mądry Miś" w Gdańsku. Jestem absolwentką Państwowej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Studia na poziomie magisterskim ukończyłam w Gdańsku w Ateneum. W wolnej chwili piekę i gotuję, choć przy małym dziecku mam o wiele mniej wolnego czasu niż kiedyś. Praca z dziećmi daje mi poczucie spełnienia, gdyż dzieci pozbawione są hamulców, które posiadają dorośli. W tym sensie, że dzieci chcą śpiewać, bawić się językiem obcym, nie zastanawiając się, czy wypowiedziane słowo jest poprawne czy też nie. Najbardziej cieszą mnie widoczne efekty pracy moich uczniów. Wtedy wiem, żę to co robię ma sens.
 
Daria
Daria Zaniewska - język hiszpański
 • !Hola! Mam na imię Daria i pochodzę z Elbląga. Jestem studentką filologii hiszpańskiej w Gdańsku. Zamiłowanie do tego pięknego języka pojawiło się u mnie ładnych kilka lat temu, gdy zaczęłam się interesować hiszpańską muzyką i kinem. W wolnym czasie uczęszczam do schroniska dla zwierząt, oraz odkrywam nowe smaczki muzyczne.
gajownik j.
Joanna Gajownik - matematyka
 • Jestem nauczycielką matematyki z wieloletnim doświadczeniem. Doskonalę swój warsztat pracy uczestnicząc w różnego rodzaju kursach, warsztatach i konferencjach W swojej pracy stosuję metody aktywizujące, pobudzające uczniów do logicznego i twórczego myślenia. W wolnym czasie lubię pływać, podróżować i oglądać filmy historyczne.
 
????????????????????????????????????
Mirosław Garnowski - matematyka, fizyka
 • Nauczyciel matematyki, fizyki i informatyki z ponad 30-letnim doświadczeniem. Zakres materiału obejmuje szkoły podstawowe, liceum/technikum i studia.
Izabela Puzio - matematyka
 • Nauczycielka matematyki w Szkole Podstawowej w Słobitach. Pomocna, uważa że największym osiągnięciem nauczyciela jest postęp uczniów w nauce. Lubi rękodzieło, zafascynowana florystyką, zakochana w teatrze.
20180918_184101
Mirosław Wnęk - gry strategiczno - logiczne
 • kapłan rzymskokatolicki, teolog, katecheta, proboszcz parafii w Słobitach. Absolwent UWM w Olsztynie. Miłośnik kina, pasjonat komiksu, wielbiciel twórczości J.R.R. Tolkiena, animator kultury, entuzjasta nowoczesnych gier planszowych, propagator tzw. gamifikacji w edukacji i wychowaniu dzieci i młodzieży. Prowadzi klub gier planszowych w parafii, pracuje nad projektem mobilnej czytelni komiksów i książek ilustrowanych. Od 2017 prowadzi też warsztaty komiksowe dla dzieci i młodzieży. Planuje napisanie doktoratu dotyczącego współczesnej kultury popularnej.
Elżbieta Czerska - język angielski, język niemiecki
 • Nauczycielka języka angielskiego i niemieckiego. Wychowawczyni, nie obojętna na problemy uczniów. Lubi podróże i spotkania z przyjaciółmi.
Aneta Wołosz - język angielski, język niemiecki
 • Nauczycielka, wychowawczyni. Uczestniczy w corocznej wymianie polsko-niemieckiej młodzieży. Uwielbia spędzać wolny czas w ogrodzie.
Katarzyna Przygocka - język angielski, język niemiecki
 • Nauczycielka w Szkole Podstawowej nr 1, wychowawczyni. W swojej pracy stawia na rozwój, bierze udział w wielu szkoleniach. Ambitna, zadowolona z życia. Lubi spędzać czas z rodziną.
Krzysztof Piecuch - język angielski
Bogumiła Olendzka-Kozicka - chemia
 • Nauczycielka, wychowawczyni w ZSEiT. Powadzi zajęcia z przedmiotów profilu mleczarskiego. Chemia od zawsze była jej pasją. Opiekun na wyjazdach do Włoch na praktyki doskonalące umiejętności kulinarne uczniów. Uwielbia podróże do ciepłych krajów.
 • Dostępność
 • Elastyczność
 • Wygoda
 • Doświadczenie

Dlaczego SKPasłęk ?

Wszystkie korepetycje w jednym miejscu.

Od teraz możesz rozwijać swoje umiejętności w jednym, doskonale znanym i sprawdzonym miejscu.

Szeroka oferta edukacyjna oraz możliwość rezerwacji zajęć grupowych.

Wybierz pomiędzy indywidualnym bądź grupowym nauczaniem.

Wygodne godziny otwarcia - poniedziałek - sobota od 9:00 do 20:00.

Dużo większa elastyczność terminów, intensywności czy godzin zajęć dodatkowych

Doświadczeni korepetytorzy, którzy pomogą zrozumieć każdy przedmiot

Wykorzystaj wieloletnie doświadczenie naszej kadry nauczycielskiej.

3 Powody dla których warto spróbować

SKPasłęk pozwala nadgonić, usestymatyzować i rozwinąć swoją wiedzę

Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze

Indywidualne podejście do ucznia