Intensywne kursy wakacyjne przygotowujące do matury poprawkowej i egzaminów poprawkowych

dysleksja-a-nauka-jezykow-obcych-obrazek_duzy_4042070Zapraszamy na intensywne kursy wakacyjne przygotowujące do matury poprawkowej i egzaminów poprawkowych, komisyjnych.
Nasze doświadczenie pokazuje, że w miesiąc intensywnej nauki potrafimy przygotować do matury poprawkowej i egzaminu poprawkowego. Uczniom, którzy nie rozumieją danego przedmiotu, pomagamy ogarnąć najważniejsze zagadnienia. Nie przekonujemy, że muszą nauczyć się wszystkiego, co kiedykolwiek usłyszeli w szkole, ale pokazujemy, jakiego typu zadania pojawiają się prawie zawsze na maturze. Uczymy tego, co naprawdę jest niezbędne, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że jeśli ktoś nie zaliczył matury, to znaczy, że prawdopodobnie ten przedmiot nie jest jego pasją 😉

Większą popularnością niż zajęcia indywidualne cieszą się kursy w małych grupach, ponieważ uczniowie się nawzajem wspierają. Ponadto występuje element zdrowej i mobilizującej rywalizacji, co sprzyja szybszej nauce.

W Szkole Korepetycji czekają na Ciebie nauczyciele, którzy przekazywanie własnej wiedzy traktują jako powołanie. Nie bój się zadawać nawet najprostszych pytań! Czasami wystarczy 10 minut, żeby rozwiały się wątpliwości tłumione przez lata. Jeśli nigdy się nie przyznasz do braków w podstawach, nikt nie będzie mógł Ci pomóc. Żadne pytanie nie jest głupie!